Дошкільна підготовка

В ABC School курс підготовки до навчання в школі веде досвічений, захоплений своєю справою педагог.

Наш курс складається з кількох напрямків:

— розвиток елементарних матемаичних уявлень за допомогою ігр;

— навчання навикам читання та елементам грамоти;

— загальний інтелектуальний розвиток дітей.

Дошкільна підготовка

Математика цікава дітям тоді, коли її можна помацати. Саме тому на заняттях ми використовуємо багато предметів (прищіпки, скріпки, гудзики та таке інше) — застосування таких ігрових прийомів допомагає якнайшвидше досягнути успіхів. Ми граємо в ігри («Геобрд», «Меморі» та ін.) — це развиває уяву, память і логічне мислення. Логічне мислення допомагає дітям аналізувати ситуації, виявляти закономірності, встановлювати причинно-наслідкові звязки.

Навчання читанню — складний процес. Саме тому на першому этапі ми не вчимо, а граємо. В цьому нам допомагають кубики Зайцева і специальні таблиці, потім ми переходимо до Букваря. Невідємна частина занять з читання — навчання грамоті. Це надалі допомагає нашим маленьким учням навчится писати грамотно, не пропускати літери, знати голосні та приголосні звуки. Для того, щоби підготувати руку до письма, ми даємо дітям різні графічні вправи для формування рухових навичок, вчимо їх дотримуватися розміру, нахилу.

Головний принцип нашої роботи з підготовки дітей до школи — гра та доброзичливе ставлення: в такій атмосфері й математичні поняття засвоюються якби між іншим, й читання виходить само собою.

Навчальна програма курса підготовки до школи розрахована на рік (для дітей від 5 до 6 років) і на два роки (від 4 до 6 років).

Заняття в групах з підготовки до школи проходять два рази на тиждень  (в другій половині дня по понеділкам і пятницям, урок триває 60 хвилин), є також суботні групи (вранці, один раз на тиждень, тривалість одного заняття — 120 хвилин).

В групі від 5 до 8 дітей.

Чекаємо вас на наших цікавих уроках!

Заявка на онлайн-тест

Записатися на online-тест
    Познайомимося з вами або вашою дитиною. Визначаємо поточні навички. проведемо співбесіду.
    Успіх