Питання та відповіді
За якою методикою ви працюєте?

Навчання в ABC School організовано відповідно до міжнародно прийнятих стандартів, розроблених Асоціацією мовних експертів ALTE (The Association of Language Testers in Europe) і зазачених у документі з Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти: вивчення, викладання, оцінювання (CEFR — Common European Framework of Reference for Languages: Learning, Teaching, Assessment), що дозволяє нам чітко прогнозувати результати начання на кожному етапі й обирати найбільш ефективні методи досягнення поставлених цілей.

Яка кількість людей у групі?

Ми проводимо групові заняття в класі, онлайн-уроки та заняття в гібридній формі. Кількість студентів у таких групах — від 3 до 8. Також працюємо з учнями індивідуально.

Які правила в ABC School?

На всі заняття діти обов’язково приходять у змінному взутті.

Адміністрація курсів залишає за собою право замінити викладача на час його хвороби або вимушеної відсутності.

Як оплатити заняття?

На Курсах для дітей ABC School діє абонементна система оплати. Оплата за місяць проводиться до 10 числа поточного місяця включно. Вартість навчання залежить від віку учня та формата навчання (в класі, онлайн, гібридна форма).

Яка тривалість уроку?

Тривалість занять для дітей до шести років – 45 хвилин (в групах англійської мови) і 60 хвилин для дітей старше шести років в групах іноземних мов та дошкільної підготовки. Тривалість занять в групах з підготовки до екзаменів, для дорослих і тривалість індивідуальних уроків обговорюється окремо — це залежить від начального плана.

Скільки разів на тиждень?

Групові заняття в класі зазвичай проходять два рази на тиждень. Група займається в певний час і дні, які попередньо обговорюються з усіма учасниками групи. Формат онлайн-занять та час індивідуальних уроків обговрюються додатково.

Як розпочати заняття?

Щоб почати займатися на Курсах для дітей ABC School, вам потрібно зателефонувати за вказаними телефонами. Назвіть вік дитини і скажіть, які заняття вам потрібні. Адміністратор проконсультує вас з усіх питань і запропонує варіанти відвідування занять.

Дзвоніть нам: 097-454-26-13, 764-10-90.

Також ви можете надіслати нам запит та пройти онлайн-тест. Ми розглянемо всі можливі варіанти для вашого навчання в ABC School.

Заявка на онлайн-тест

Записатися на online-тест
    Познайомимося з вами або вашою дитиною. Визначаємо поточні навички. проведемо співбесіду.
    Успіх